wykanczanie wnetrz

Wykańczanie wnętrz

W szerokiej gamie naszych usług oferujemy nowoczesne wykańczanie wnętrz – zarówno kompleksowo, jak i wybiórczo. Swoją ofertę kierujemy do odbiorców indywidualnych, instytucji i firm zarówno z Rzeszowa jak i całego województwa podkarpackiego. Współpracujemy ze sprawdzonymi podwykonawcami, co daje nam możliwość brania udziału również w dużych inwestycjach.

Posiadamy możliwość wznoszenia nowych budynków łącznie z wykończeniem, remontów generalnych, a także wykańczania wnętrz w mieszkaniach w stanie deweloperskim. Nasze usługi elastycznie dopasowujemy do potrzeb klienta. Prace wykonujemy z własnego lub powierzonego materiału.

Zapewniamy profesjonalną usługę oraz doradztwo w zakresie doboru materiałów, technologii oraz aranżacji wnętrz. Oferujemy m.in. wykonanie wylewek, układanie płytek, montaż urządzeń sanitarnych , wykonywanie instalacji elektrycznych oraz sanitarnych , malowanie, układanie paneli podłogowych i ściennych , wznoszenie ścian działowych w konstrukcji płyt gipsowych jak również murowane z cegły lub bloczków gazobetonowych oraz sufity podwieszane w konstrukcji płyt G-K oraz kasetonowe .

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do obejrzenia naszych realizacji.