Układanie płytek

Glazura jest jednym z najbardziej efektownych elementów wnętrz. Firma oferuje kompleksowe usługi glazurnicze, m.in. układanie płytek ściennych i podłogowych, gresu, glazury, paneli podłogowych, kamienia naturalnego, mozaiki oraz terakoty.

Ponadto wykonujemy szlifowanie narożników, montaż cokołów ceramicznych, skucie starych płytek i wyrównanie podłoża, wykonanie różnego rodzaju półek z glazury, obmurowanie wanien, brodzików, murowanie brodzików z izolacją, biały montaż. Usługi glazurnicze oferujemy w obiektach różnego typu na terenie Rzeszowa i okolic oraz całego województwa podkarpackiego. Ofertę w szczególności kierujemy do odbiorców indywidualnych, jak i firm.

Prace wykonujemy z własnego lub powierzonego materiału. Zapewniamy transport i zakup towarów. Zajmujemy się również doradztwem technicznym i estetycznym w zakresie układania płytek. Zastosowanie wysokiej jakości materiałów i fachowość wykonania gwarantuje solidność oraz trwałość naszych usług.

Posiadamy profesjonalny sprzęt, który pozwala na układanie różnych wielkości płytek ceramicznych, okładzin z kamienia naturalnego (marmur, granit) oraz elementów dekoracyjnych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do obejrzenia naszych realizacji.