malowanie

Malowanie

Wykorzystując wszelkie dostępne techniki malarskie przykładamy wagę do dokładności, staranności. Od lat specjalizujemy się w malowaniu i konserwacji różnego typu obiektów na terenie Rzeszowa oraz całego województwa podkarpackiego. Świadczymy wysokiej jakości prace malarskie i tynkarskie zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz nieruchomości.

Oferujemy malowanie wnętrz lokali użytkowych, hal produkcyjnych, obiektów przemysłowych, szkół, biur, domów i mieszkań. Ponadto wykonujemy gładzie gipsowe , tapetowanie i wszystkie prace związane z przygotowaniem do wykonania remontu tj. zabezpieczanie folią ( podłóg, drzwi, okien, mebli ), demontaż i montaż karniszy oraz osprzętu elektrycznego, sprzątanie po zakończeniu prac. Prace wykonujemy z własnego lub powierzonego materiału.

Zapewniamy także transport i zakup materiałów. Zajmujemy się również doradztwem technicznym, jak i doborem rozwiązań kolorystycznych, a także estetycznych. Oprócz kwalifikacji i doświadczenia wykorzystujemy nowoczesne techniki malarskie i profesjonalny sprzęt. Posiadanie agregatu malarskiego pozwala nam wykonywanie prac malarskich wielkopowierzchniowych np. hal magazynowych.

Współpracujemy z dostawcami najwyższej jakości materiałów m.in. firmy CAPAROL , PARA , STO i inne . Stosowane farby pozwalają na dowolny dobór kolorów i charakteryzują się trwałością powłok malarskich.