projektowanie

Projektowanie

Dobry projekt gwarancją sukcesu, dlatego nie ograniczamy się jedynie do wykonywania prac budowlano-remontowych. Nasze kilkunastoletnie doświadczenie pozwala zaprojektować odpowiedni dla Państwa dom, biuro, restaurację lub zakład produkcyjny. Od 1998 roku zajmujemy się projektowaniem budynków – zarówno nowych jak i tych podlegających remontowi. Ponadto oferujemy usługi w zakresie projektowania planowanej inwestycji zarówno w kwestii planowanego remontu, jak i projektowaniu nowego budynku, rozbudowy, czy zmiany formy użytkowania. Zajmujemy sie również adaptacją projektów typowych oraz inwestorswtem zastępczym.

Oprócz standardowych realizacji budowlanych zajmujemy się projektowaniem oraz kosztorysowaniem inwestycji dofinansowanych ze środków PFRON lub Unijnych. Dotyczy to projektów zarówno robót budowlanych, jak i kosztorysów, przygotowania dokumentów potrzebnych do złożenia i rozliczenia wniosku w w/w zakresie. Obsługa taka wykonywana jest kompleksowo od momentu składania wniosku, do zakończenia i rozliczenia wykonanych robót.

Ponadto za pośrednictwem współpracujących z nami architektów i projektantów branż towarzyszących jesteśmy w stanie zaprojektować przyszłą inwestycję. Oferujemy swoją pomoc przy uzyskaniu pozwoleń na budowę.

Chętnie służymy fachową radą zarówno przed realizacją, jak i w trakcie bezpośrednio na budowie.
Zapraszamy do współpracy.