remonty

Remonty

Firma świadczy usługi w zakresie remontów, rozbudowy, przebudowy oraz adaptacji pomieszczeń. Wykonujemy prace modernizacyjne obiektów mieszkalnych, przemysłowych, biurowych, handlowych, użyteczności publicznej i innych. Poprzez wieloletnią pracę zdobyliśmy doświadczenie pozwalające nam podjąć się w zasadzie każdej pracy remontowej.

Jesteśmy w stanie zaoferować kompleksową lub cząstkową usługę, począwszy od doradztwa dotyczącego aranżacji wnętrz, doboru materiałów renomowanych firm po profesjonalną usługę przy użyciu specjalistycznego sprzętu i nowoczesnych technologii. Zajmujemy się wszystkimi pracami remontowymi, w szczególności takimi jak murowanie, tynkowanie, malowanie ścian i budynków, układanie płytek, paneli podłogowych i ściennych, zabudowy z płyt gipsowo-kartonowych, wykonujemy tynki dekoracyjne itp.

Współpracujemy ze sprawdzonymi podwykonawcami branż elektrycznej i hydraulicznej, co daje nam również możliwość brania udziału w dużych i skomplikowanych technicznie inwestycjach. Szczególną uwagę zwracamy na jakość, standard i terminowość wykonywanych usług od drobnych prac, po generalny remont. Elastycznie dostosowujemy się do potrzeb klientów. Przeprowadzamy remonty w Rzeszowie i okolicach oraz na terenie województwa podkarpackiego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do obejrzenia naszych realizacji.